| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 30.10x16.00x7.00mm |
| Кількість символів | 3x7 |
| Висота символу (мм) | 10.20 |
| Висота символу (дюйм) | 0-40-1390931 |
| Кількість виводів | 12 |
| Довжина виводів | 7.00mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 160 |
| Сертифікати | RoHS |