| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 9.80x18.70x5.10mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 10-16-1393817 |
| Висота символу (дюйм) | 0-40-1390931 |
| Кількість виводів | 14 |
| Довжина виводів | 7.60mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | сірий |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 432 |
| Сертифікати | RoHS |