| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 24.80x17.50x7.00mm |
| Кількість символів | 2x7 |
| Висота символу (мм) | 13-20-1393821 |
| Висота символу (дюйм) | 0-52-1390933 |
| Кількість виводів | 18 |
| Довжина виводів | 6.30mm |
| Колір світіння | зелений (yellow green) |
| Колір фону | сірий |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 65szt-1687194 |
| Постачальник | Foryard |
| Сертифікати | RoHS |