| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 37.60x19.00x8.00mm |
| Кількість символів | 3x7 |
| Висота символу (мм) | 14-20-1393822 |
| Висота символу (дюйм) | 0-56-1390934 |
| Кількість виводів | 12 |
| Довжина виводів | 6.30mm |
| Колір світіння | зелений (pure green) |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | катод |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 42szt-1687182 |
| Постачальник | Foryard |
| Сертифікати | RoHS |