| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 0.96" |
| Роздільна здатність | 80x160px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Колір сенсорної панелі | білий |
| Яскравість | 400cd/m² |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | ST7735S |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 29.95x21.7x2.65mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |