| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 5" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 850cd-m%c2%b2-2-1690256 |
| Кути огляду | 60°/60°/60°/60° |
| Контролер дисплея | ILI6122M-G9 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 121.0x76.6x3.1mm |
| Контролер сенсорної панелі | HY4635 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Розміри з сенсорною панеллю | 131.0x90.5x5.0 |