| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 850cd-m%c2%b2-2-1690256 |
| Кути огляду | 50°/70°/70°/70° |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 6:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 164.9x100.00x3.4mm |
| Контролер сенсорної панелі | HY4635 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Розміри з сенсорною панеллю | 186.8x110.56x5.29мм |