| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність | 480x272px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 850cd-m%c2%b2-2-1690256 |
| Кути огляду | 60°/60°/60°/60° |
| Контролер дисплея | ILI6480B |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 6:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 105.5x67.2x2.6mm |
| Контролер сенсорної панелі | HY4635 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Розміри з сенсорною панеллю | 105.5x67.2x4.5мм |