| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2" |
| Роздільна здатність | 176x220px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 150cd-m%c2%b2-2-1690257 |
| Кути огляду | 60°/60°/60°/60° |
| Контролер дисплея | ILI9225G |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 41.42x51.6x4.7mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Розміри з сенсорною панеллю | 41.42x51.6x4.7мм |