| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.30" |
| Роздільна здатність | 480x272px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Колір сенсорної панелі | білий |
| Яскравість | 370cd-m%c2%b2-2-1690255 |
| Кути огляду | 70°/50°/70°/70° |
| Контролер дисплея | ILI6485 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 104.70x64.40x4.2mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |