| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 10.10" |
| Роздільна здатність | 1024x600px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | LVDS |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 450cd-m%c2%b2-2-1690251 |
| Кути огляду | 65°/65°/55°/65° |
| Контролер дисплея | HX8696 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Наявність PCB | так |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 235.00x143.00x5.0mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Розміри з сенсорною панеллю | 235.00x143.00x9.8мм |