| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 1.44" |
| Роздільна здатність | 128x128px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | 8080 |
| Колір сенсорної панелі | білий |
| Яскравість | 200cd-m%c2%b2-2-1690243 |
| Кути огляду | 35°/45°/45°/45° |
| Контролер дисплея | ST7735S |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 6:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 36x33x2.7mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |