| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 3.5" |
| Роздільна здатність | 320x480px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | MIPI |
| Яскравість | 280cd-m%c2%b2-2-1690253 |
| Кути огляду | 65°/55°/65°/65° |
| Контролер дисплея | ST7796S |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 2.8V |
| Орієнтація | 6:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 54.54x84.71x3.54mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |