LCD TFT дисплей 7,0", RGB 800x480px, 3.3V, h=5.7mm, FPC=80.22mm, 500cd/m², сенсорна панель (ємнісна);
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 500cd-m%c2%b2-2-1690246 |
| Кути огляду | 50°/70°/70°/70° |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 6:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 165x100x5.7mm |
| Контролер сенсорної панелі | GT911 |
| Температура зберігання | -20÷60°C |
| Розміри з сенсорною панеллю | 165.90x100.50x7.15мм |