| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.80" |
| Роздільна здатність | 240x320px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | 8080 |
| Яскравість | 200cd-m%c2%b2-2-1690243 |
| Кути огляду | 60°/60°/60°/60° |
| Контролер дисплея | ST7789.0VI |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 2.8V |
| Орієнтація | 12:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 50.0x69.2x4.25mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |