| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.80" |
| Роздільна здатність | 320x240px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | 8080 |
| Контролер дисплея | ST7789.0V |
| Живляча напруга | 2.7 - 3.3V |
| Орієнтація | 6:00 |
| Наявність PCB | так |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 61.9x70x6.5mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |