| Діагональ екрану | 2.20" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 176x220px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | 8080 |
| Контролер дисплея | ST7775R |
| Живляча напруга | 2.7 - 3.3V |
| Орієнтація | 12:00 |
| Наявність PCB | так |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 55.16x49.3x3.7mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |