| Розмір | 80.0x36.0x13.5mm |
|---|---|
| Розмір вікна | 64.5x16.4mm |
| Кількість символів | 16x2 |
| Набір шрифтів | Грецька |
| Колір фону | білий |
| Підсвітка | Так |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-2-1690244 |
| Колір знаку | Чорний |
| Колір підсвічування | білі |
| Технологія | FSTN позитивний |
| Комунікаційний інтерфейс | паралельний 8 біт |
| Контролер | st7066u-1069756 |
| Орієнтація | 6:00 |
| Живляча напруга | 5В |
| Схема виводів | 1x16 |
| Крок контактів | 2.54mm |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 500szt-228185 |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Постачальник | Zettler |
| Сертифікати | RoHS |