Світлодіод LED SMD-3535 з лінзою, синій, (20lm), 1.0W, h=1.93mm, прозорий, 120°, PLCC2; RoHS
| Тип продукту | Світлодіод SMD |
|---|---|
| Розмір корпусу (мм) | 3535-1345277 |
| Розмір корпусу (дюйм) | 1414-1312604 |
| Висота | 1.93мм |
| Тип корпусу / Кількість контактних площадок | PLCC2 |
| Колір світіння | синя |
| Тип лінзи | випукла |
| Форма лінзи | кругла |
| Тип заливки | прозора |
| Яскравість | 20lm |
| Кут світіння | 120° |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Механічні властивості | з лінзою |
| Сертифікати | RoHS |