| Тип продукту | Світлодіод SMD |
|---|---|
| Розмір корпусу (мм) | 3014-1345267 |
| Розмір корпусу (дюйм) | 1106-1312594 |
| Висота | 1.37мм |
| Тип корпусу / Кількість контактних площадок | PLCC2 |
| Колір світіння | біла (натуральний) |
| Тип лінзи | увігнута |
| Форма лінзи | прямокутна |
| Яскравість | 10÷12lm |
| Кут світіння | 110° |
| Робоча температура | -30÷80°C |
| Механічні властивості | повернуто на 90° |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 3000szt-228182 |
| Тип пакування | ролик |
| Сертифікати | RoHS |