| Тип продукту | Світлодіод SMD |
|---|---|
| Розмір корпусу (мм) | 2016-1345262 |
| Розмір корпусу (дюйм) | 0806-1312589 |
| Висота | 0.60мм |
| Тип корпусу / Кількість контактних площадок | PLCC2 |
| Колір світіння | біла (натуральний) |
| Тип лінзи | плоска |
| Форма лінзи | прямокутна |
| Тип заливки | прозора |
| Яскравість | 23lm |
| Кут світіння | 110° |
| Робоча температура | -30÷85°C |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 3000szt-228182 |
| Тип пакування | ролик |
| Сертифікати | RoHS |