| Тип продукту | Світлодіод THT |
|---|---|
| Розмір | 5mm |
| Колір світіння | RGB |
| Тип лінзи | прозора |
| Яскравість | 600%c3%b7800mcd-1000%c3%b71800mcd-600%c3%b7800mcd-300988 |
| Кут світіння | 25° |
| Передня частина | опуклі |
| Форма | кругла |
| Робоча температура | -35÷85°C |
| Кількість виводів | 2 |
| Світловий ефект | мігаюча |
| Частота мерехтіння | 14Hz |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |
| Сертифікати | RoHS |