| Тип продукту | Світлодіод THT |
|---|---|
| Розмір | 5mm |
| Колір світіння | RGB |
| Тип лінзи | прозора |
| Яскравість | 2180mcd-5800mcd-3000mcd-300895 |
| Кут світіння | 30° |
| Передня частина | опуклі |
| Форма | кругла |
| Робоча температура | 0÷60°C |
| Кількість виводів | 2 |
| Світловий ефект | мігаюча |
| Частота мерехтіння | 0.8Hz |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |
| Постачальник | OptoSupply |
| Сертифікати | RoHS |