| Тип продукту | Світлодіод THT |
|---|---|
| Розмір | ⌀5mm |
| Колір світіння | синя |
| Тип лінзи | прозора |
| Яскравість | 5500mcd-300977 |
| Кут світіння | 30° |
| Передня частина | опуклі |
| Форма | кругла |
| Робоча температура | -40÷80°C |
| Кількість виводів | 2 |
| Світловий ефект | мігаюча - ефект полум'я свічки |
| Частота мерехтіння | 1.5Hz |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |
| Сертифікати | RoHS |