| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип резистора | металева плівка |
| Опір | 100Ω |
| Допуск | 1% |
| Номінальна потужність | 1.0W |
| Розмір корпусу | o4-5-x-11-5mm-1688181 |
| Максимальна робоча напруга | 500V |
| Температурний коефіцієнт | ±50ppm/℃ |
| Тип пакування | стрічка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |