| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип резистора | металевий оксид |
| Опір | 10Ω |
| Допуск | 5% |
| Номінальна потужність | 3.0W |
| Розмір корпусу | o6-5-x-17-5mm-1688182 |
| Максимальна робоча напруга | 800V |
| Температурний коефіцієнт | ±200ppm/℃ |
| Тип пакування | стрічка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |