| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип резистора | металева плівка |
| Опір | 470Ω |
| Допуск | 1% |
| Номінальна потужність | 0.6W |
| Розмір корпусу | o2-3-x-6-3mm-1688183 |
| Максимальна робоча напруга | 300V |
| Температурний коефіцієнт | ±50ppm/℃ |
| Тип пакування | стрічка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 5000szt-1687187 |