| Тип аксесуарів | Гніздо запобіжника |
|---|---|
| Монтаж | Горизонтальний |
| Тип виводів | 2 контакти |
| Крок виводів | 24.3mm |
| Форма | прямокутні |
| Розмір запобіжника | ø5x20mm |
| Номінальна напруга | 250Vac |
| Номінальний струм | 6.3A |
| Матеріал контактів | лауовані |
| Матеріал корпусу | Нейлон GF |
| Додаткова інформація | пульт |