| Тип аксесуарів | Гніздо запобіжника |
|---|---|
| Монтаж | Горизонтальний |
| Тип виводів | 2 контакти |
| Крок виводів | 41.0mm |
| Форма | прямокутні |
| Розмір запобіжника | ø6.3x32mm |
| Номінальна напруга | 250Vac |
| Номінальний струм | 10A |
| Матеріал контактів | лауовані |
| Матеріал корпусу | Нейлон |
| Додаткова інформація | пульт |