| Розміри корпусу | ø7mm |
|---|---|
| Шаг виводів | 5.0мм |
| Напруга варистора | 390V |
| Максимальна робоча напруга змінного струму | 250Vac |
| Максимальна робоча напруга постійного струму | 320Vdc |
| Допуск | 10% |
| Максимальний струм варистора | 10A |
| Потужність | 0.25W |
| Тип пакування | коробочка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 3000szt-228182 |