| Розміри корпусу | ø7mm |
|---|---|
| Шаг виводів | 5.0мм |
| Напруга варистора | 39V |
| Максимальна робоча напруга змінного струму | 25Vac |
| Максимальна робоча напруга постійного струму | 31Vdc |
| Допуск | 10% |
| Максимальний струм варистора | 2.5A |
| Потужність | 0.02W |
| Тип пакування | коробочка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 4000szt-228184 |