| Розміри корпусу | ø14mm |
|---|---|
| Шаг виводів | 7.5mm |
| Напруга варистора | 430V |
| Максимальна робоча напруга змінного струму | 275Vac |
| Максимальна робоча напруга постійного струму | 350Vdc |
| Допуск | 10% |
| Максимальний струм варистора | 50A |
| Потужність | 0.6W |
| Тип пакування | пачка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 250szt-1687171 |