| Технологія (хімія) | Li-MnO₂ |
|---|---|
| Розмір | CR1632 |
| Зовнішній розмір | 3.20 x ø16.00мм |
| Ємність | 137mah-667058 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.0В |
| Максимальний розрядний струм | 0.2mA |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 25 |