| Технологія (хімія) | Li-MnO₂ |
|---|---|
| Розмір | CR2450 |
| Зовнішній розмір | 5.00 x ø24.50мм |
| Ємність | 540mah-667080 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.0В |
| Максимальний розрядний струм | 0.8mA |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 25 |