| Технологія (хімія) | Li-MnO₂ |
|---|---|
| Розмір | CR1220 |
| Зовнішній розмір | 2.00 x ø12.50мм |
| Ємність | 36mah-667076 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.0В |
| Максимальний розрядний струм | 0.1mA |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 4000szt-228184 |