| Технологія (хімія) | Li/Al-MnO₂ |
|---|---|
| Розмір | ML2430 |
| Зовнішній розмір | 3.20 x ø25.50мм |
| Ємність | 100mah-667052 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.0В |
| Тип виводів | штифти для PCB |
| Максимальний розрядний струм | 20mA |
| Монтаж | Горизонтальний |
| Робоча температура | -20÷60°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 25 |