| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Роздільна здатність | 1024x600px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Колір сенсорної панелі | білий |
| Яскравість | 450cd-m%c2%b2-2-1690251 |
| Кути огляду | 50°/70°/70°/70° |
| Контролер дисплея | ST7257 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 120.7x75.8x4.3mm |
| Контролер сенсорної панелі | GT911 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |