| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.00" |
| Роздільна здатність | 480x800px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | 8080 |
| Контролер дисплея | NT35510 |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 6:00 |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 97.80x65.90x3.90mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |