| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 22.50x10.00x6.00mm |
| Кількість символів | 3x7 |
| Висота символу (мм) | 7-11-1393832 |
| Висота символу (дюйм) | 0-28-1390928 |
| Кількість виводів | 12 |
| Довжина виводів | 3.50мм |
| Колір світіння | зелений (pure green) |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |