РК-дисплей TFT 7,0", RGB 800x480px, 3.3В, IPS, h=6.8мм, 380cd/m², інтерфейс 24-біт RGB, сенсорна панель (резистивна), роз’єм 40pin;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | #380cd/m²_jasnosc |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | HX5281 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 165.00x104.60x6.80mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |