| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.8" |
| Роздільна здатність | 240x320px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Яскравість | 520cd / m² |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | ST7789V |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 48.00x66.20x2.75mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |