| Сертифікати | RoHS |
|---|---|
| Тип продукту | Козирковий перемикач |
| Розмір | 15.75x8.13mm |
| Колір кнопки | чорний |
| Тип кнопки | УВІМК-ВИМК-УВІМК |
| Монтаж | Snap-IN |
| Номінальна напруга | 250Vac |
| Номінальний струм | 3A |
| Додаткові функції | H=11.68мм, для PCB, Вертикальний |
| Конфігурація контактів | SPDT |