| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 1024x600px |
| Комунікаційний інтерфейс | MIPI |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 400cd-m%c2%b2-289475 |
| Кути огляду | 85°/85°/85°/85° |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -10÷70°C |
| Розмір | 180x119x7.42mm |
| Контролер сенсорної панелі | GT911 |
| Температура зберігання | -20÷70°C |