| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.30" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-2-1690244 |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | ST7262E43 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 120.38x79.20x4.75mm |
| Контролер сенсорної панелі | FT5436 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |