| Тип продукту | Світлодіод SMD |
|---|---|
| Розмір корпусу (мм) | 5050-1345280 |
| Розмір корпусу (дюйм) | 2020-1312607 |
| Висота | 3.02мм |
| Тип корпусу / Кількість контактних площадок | PLCC8 |
| Колір світіння | RGBW |
| Тип лінзи | випукла |
| Форма лінзи | кругла |
| Тип заливки | прозора |
| Яскравість | 50/120/20/130lm |
| Кут світіння | 120° |
| Робоча температура | -40÷90°C |
| Механічні властивості | з лінзою |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 500szt-228185 |
| Тип пакування | ролик |
| Сертифікати | RoHS |