| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 1,30" |
| Роздільна здатність | 240x240px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 350cd-m%c2%b2-289473 |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | ST7789 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 2.9 - 3.1V |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 39.45x32.96x3.13mm |
| Контролер сенсорної панелі | FT3267 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |