| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 1,30" |
| Роздільна здатність | 240x240px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Колір сенсорної панелі | білий |
| Яскравість | 350cd-m%c2%b2-2-1690252 |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | ST7789 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 2.7 - 3.3V |
| Орієнтація | повна |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 26.16x29.22x1.5mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |