| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 3.50" |
| Роздільна здатність | 320x480px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | 8080 |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Контролер дисплея | ST7796S |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 85.7x62.76x6.60mm |
| Контролер сенсорної панелі | GT968 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |