| Технологія (хімія) | Li-MnO₂ |
|---|---|
| Розмір | CR1616 |
| Зовнішній розмір | 1.60 x ø16.00мм |
| Ємність | 55mah-667082 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.0В |
| Максимальний розрядний струм | 0.1mA |
| Робоча температура | -20÷65°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 50 |