| Технологія (хімія) | Li-Ion |
|---|---|
| Розмір | 14500 |
| Зовнішній розмір | 50.20 x ø14.50мм |
| Ємність | 850mah-667088 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.7V |
| Максимальний розрядний струм | 850mA |
| Робоча температура | -10÷60°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 50 |